Kafa feneri, kampçıların en büyük yardımcısı

Kafa feneri, kampçıların en büyük yardımcısı
Nebo Einstein 750 kafa feneri

Nebo kafa feneri, kampçıların en büyük yardımcısı olacak. Yenilikçi ve tüketici dostu el fenerlerine imza atan Nebo, kampçıların olmazsa olmaz yardımcılarından Einstein 750 kafa feneri ile geceleri aydınlatıyor.

Günün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına ayak uydurarak yenilikçi ve öncü aydınlatma ürünleri geliştiren Nebo, Einstein 750 kafa feneri doğanın içinde kamp yaparken en büyük yardımcınız olacak. Esnek güce sahip 5 ışık modda ışık yayan fenerin, 750 lümen ışığı 85 metreye kadar görüş açısı sunuyor. 

Kafa feneri, kampçıların en büyük yardımcısı
Nebo Einstein 750 Lümen Kafa Feneri

Suya ve darbelere karşı dayanıklı

ABS ve alüminyum yapısıyla suya ve darbelere karşı dayanıklı Einstein 750 kafa feneri, kompakt ve hafif tasarımı ve turbo moduyla her türlü zorlu durumun üstesinden gelmesini kolaylaştırıyor. Tek ebat tüm kafa yapılarına uyan bandıyla birlikte verilen şarj edilebilir pilleri ile fener uzun yıllara dayanabilecek bir kullanım sunuyor. Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix internet adresinde bulabileceğiniz Nebo 0009-G Einstein 750 Lümen Kafa Feneri’nin fiyatı 489,90 TL.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir