Merhaba..

Hepimiz aynı gökkubbe altında geniş ve güzel bir aileyiz.

Ve biliyoruz ki çözümsüz hiçbir konu yoktur, zahmet edip okuyup öğrenmemek vardır 🙂

Bazen içinden çıkılmaz gibi görünen duygu durumlarından doğru kararlarla ve kolayca sıyrılmayı başarabilenlerin konfor alanıdır Evim ve Ailem çatısı.

Evim ve Ailem, bireylerin ve ailelerin günlük yaşamlarını kolaylaştıran önerileriyle, farklı, ilginç, önemli, merak edilen konu ve konuklarıyla ailenizin yeni bir üyesi olmaya adaydır.

Burada bizimle anne, baba, abla, abi, kardeş, komşu, eş, dost diyerek yola çıkabilir, yaşama dair paylaşımlar yapabilir, geniş ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Bireyden aileye, eğitimden iş dünyasına, seyahatten kültür ve sanata, alışverişten dekorasyona, bilimden teknolojiye, hobilerden kariyere, sağlıktan güzelliğe, hayata dair geniş yelpazesiyle samimi, kalbe dokunan bir ortamdır Evim ve Ailem.

Kendinizi bizimleyken bazen çalışma odanızda, bazen de yağmurlu bir günde elinizde kahve fincanınızla cama vuran yağmur damlalarının aheste melodisini dinlerken bulduğunuz salon penceresinin önünde gibi hissedebilirsiniz.

Mutfakta, bugün ne pişirsem diye düşünürken “günün menüsü”ne göz atıp kendinizi bir anda kaşarlı patates püresi üzeri mantarlı tavuk sote pişirirken de bulabilirsiniz.

Evlat, hadi! Balık tutmaya! derken… Bir anda tembel Pazar planlarını alt üst etmiş kararlar alırken de bulabilirsiniz.

Kendini tanımak, yeteneğini geliştirmek, farkındalığını arttırmak, ses olmak ya da aynı gökkubbe altında hoş bir seda bırakmaksa senin de niyetin, bu platformda yerini alabilir ailemizin bir üyesi olabilirsin.

Senin hikayelerini, araştırmalarını, notlarını, ürettiklerini, öneri ve fikirlerini çok merak ediyoruz. Bize iletisim@evimveailem.com ya da evimveailemm@gmail.com adresinden yaz. Mailini dört gözle bekliyor olacağız.

Evimveailem.com