Banyoda SPA etkisi; Dekton Helena

Banyoda SPA etkisi; Dekton Helena
Huzur veren banyolar; Dekton Helena

Yenilikçi mimari yüzeyler tasarlayan Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Stonika Xgloss koleksiyonunda yer alan Helena, banyoları huzurlu ve dingin bir ortama dönüştürüyor. Beyaz ve gri tonlarda yarı saydam görünüşe sahip, oniks taşından ilham alınarak tasarlanan Helena, hayal edilen banyoları gerçeğe çeviriyor, banyolarda SPA etkisi yaratıyor. 

Parlaklığını kullanıcılara yansıtıyor

Banyoda SPA etkisi; Dekton Helena
Huzur veren banyolar; Dekton Helena

Çatlak efekti verilmiş detaylarıyla Helena, zarif bir görüntü sunuyor. Banyoların atmosferini yeniden şekillendiren yüzey, parlaklığını kullanıcılarına da yansıtıyor. 

Duruluk ve sadeliği sevenler için 

Banyoda SPA etkisi; Dekton Helena
Huzur veren banyolar; Dekton Helena

Banyolarında duruluğu ve sadeliği sevenler için tasarlanan Helena, yeni tasarımlara imkan tanıyor. Dekton Helena, banyolarda zeminlerden duvarlara kadar her alanda rahat bir kullanım sunuyor. 

Dekton Hakkında

  • Hem iç mekan hem de dış mekanlar için üretilmiştir.
  • Cam, porselen malzemeler ile kuvars yüzeyleri üretmek için kullanılan hammaddelerin mükemmel bir karışımıdır.
  • Yüzeyi her türlü yüksek kalitede malzemeyi yeniden canlandırabilir. Geniş formatta (320 cm x 144 cm’ye kadar) ve farklı kalınlıklarda (0,8 cm, 1,2 cm ve 2 cm) üretilmektedir.
  • UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, darbelere ve termal şoka karşı çok yüksek dirençlidir, gözeneksiz yapısıyla sıvıları emmez. Dekton’a özgü bu üstün teknik özelliklerin tümü, Cosentino Group’un Ar-Ge departmanı tarafından özel olarak geliştirilen teknolojisi sayesinde hayata geçmektedir.
  • Yenilikçi bir ultra sıkıştırma işlemi olan TSP teknolojisi ile üretilmiştir. Dayanıklı, bakımı kolay, zeminler, cepheler, duvar kaplamaları ve tezgahlar da dahil olmak üzere iç ve dış mekanlarda kullanım potansiyeline sahiptir.
  • Prestijli mimar ve tasarımcı Daniel Libeskind, İber Yarımadası’ndaki tek çalışması olan “Beyond the Wall” tasarımında Dekton’u kullanmıştır.
  • Cephe, zemin ve diğer kaplamalar gibi farklı alanlarda 40.000 m2’den fazla ürünün kullanıldığı “Movistar’ın Rafa Nadal Akademisi”nin sponsorluğunu üstleniyor.
  • Dekton XGloss, 2016 Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’nü kazanmıştır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir