Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo’da

Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo'da
Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal

Kahvesiyle adını duyuran Tchibo‘nun günlük hayatı kolaylaştıran ürünleri de var. Soğuk havalarda hızlı ve pratik ısınma sağlayan çözümleri sizler için derledik.  

Tchibo’dan kış ayları için alternatif ısınma önerileri;

  • Ayak Sıcak Su Torbası,
  • Cep Isıtıcıları,
  • Mini Sıcak Su Torbası,
  • Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal ürünleri

Rahatlayan ayaklar

Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo'da
Ayak Isıtıcı Su Torbası

Evde televizyon izlerken, kitap okurken veya kendinize ayırdığınız rahatlatıcı vakitlerde ayak sıcak su torbası ile vücudunuza yayılan ısının keyfini çıkarabilirsiniz. Yumuşacık pelüş dokusuyla giydiğiniz andan itibaren vücut ısınızı yükseltirken, özellikle yürüyüşten döndüğünüzde anlık yüksek konfor çözümü ile iyi hissetmenizi sağlıyor. 

Mini Sıcak Su Torbası konfor her yerde

Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo'da
Minik Sıcak Su Torbası

Soğuk havalarda mini sıcak su torbası ofiste, evde, sokakta ve sporda kullanıcılara eşlik ediyor. Yıldız desenli yumuşak kılıfıyla şirin bir görünüme sahip olan torba, bölgesel olarak hem sıcak hem de soğuk kullanılabiliyor.

Soğuğa meydan okuyan eller 

Eller vücuttaki en hassas ve duyarlı bölgelerden biri. Tchibo,  yıldız formundaki cep ısıtıcıları ile rahatlamanın pratik yollarından birini sunuyor. Peluş kılıflı, bin defa etkinleştirilebilen ısıtıcı ile soğuğa meydan okuyor. Ceketlerinizin cebine sığan ürün, istediğiniz yerde sıcacık ellerin keyfini yaşatıyor. 

Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo'da
Cep Isıtıcıları

Stilinize uyan sıcak tasarım 

Tchibo’nun soğuk havalara karşı sıcak tutan bir diğer çözümü ise ısıtıcı yastıklı kapitone şal.

Boynu sıcak tutan ısıtma fonksiyonlu şal, kahverengi, bej ve yeşil renk seçeneğiyle, stilinizle de muhteşem bir uyum yakalıyor. Bin kez kullanılabilen, 2 entegre ısıtıcılı tasarım, pratik ısınma yöntemlerine etkili bir alternatif oluyor. 

Soğuk havalara pratik çözümler Tchibo'da
Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal

Ürünlerin fiyatları şöyle: 

  • Ayak Sıcak Su Torbası: 159,95 TL
  • Cep Isıtıcıları: 89,95 TL
  • Mini Sıcak Su Torbası: 89,95 TL
  • Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal: 99,95TL

Tchibo internet mağazasından ve 444 28 26 numaralı telefon hattından ürünlere ulaşabilirsiniz.

Tchibo Hakkında;

13 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tchibo’da her hafta değişen gıda dışı ürünleriyle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmaktadır. Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir