Posidonia yeşili evinize dinlendirici hava katıyor

Posidonia yeşili evinize dinlendirici hava katıyor
Silestone Posidonia Green Kitchen

Cosentino’nun Silestone Posidonia yeşili evlere dinlendirici hava katıyor. Silestone’un Posidonia Green rengi banyo ve mutfakları zarif bir şekilde aydınlatarak, ışıkla dolu, dingin bir ortam yaratıyor. 

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un Posidonia Green rengi, modern tasarımıyla evlerinde dingin bir ortam arayanların tercihi oluyor. Sıcak ve huzurlu mekanlar yaratan yeşil rengiyle Posidonia Green, evine dinlendirici bir hava katmak isteyenler için alternatif oluyor.

Lekelere karşı yüksek direnç

Posidonia yeşili evinize dinlendirici hava katıyor
Silestone Posidonia Green

Sert ve dayanıklı yapısı ile Silestone, mutfak tezgahları, banyolar, zeminler ve duvar kaplamalarının en az ek yeri ile tasarlanabilmesini sağlıyor. Kahve, şarap, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan ürünlere karşı yüksek leke direncine sahip ürün; yumuşak dokusunu güzelliğiyle uyumlu bir şekilde harmanlanıyor.

Silestone Sunlit Days & HybriQ +

Posidonia yeşili evinize dinlendirici hava katıyor
Silestone Bathroom Posidonia Green

Silestone tarafından özel ve öncü HybriQ® teknolojisi ile gerçekleşen üretim süreci, bileşiminde yüzde 99 yeniden kazanılmış su, yüzde 100 yenilenebilir enerji ve minimum yüzde 20 geri dönüştürülmüş cam kullanıyor. Dahası, HybriQ + teknolojisi, kuvars silikanın varlığını önemli ölçüde azaltan yeni formülüyle öne çıkıyor. Bu bileşimle Silestone’un olağanüstü performansı ve zamansız güzelliği bozulmadan uzun yıllar korunuyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir