Kusurlardan ilham alan banyo tasarımı; Orix

Kusurlardan ilham alan banyo tasarımı; Orix
Fotoğraf: Dekton Orix serisi

Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton, yıpranmanın farklı aşamalarındaki metal ve taşların göz alıcı kusurlarından ilham alan Orix serisini üretti. Gri, mavi ve yeşilin uyumuyla dikkat çeken tasarımlar, sadelikten vazgeçmeyenlerin gözdesi olacağa benziyor.  

Dekton’un Industrial serisi, gri, mavi ve yeşilin farklı tonlarıyla benzersiz uyumu Orix ile tamamlıyor. Renkler arasında yakalanan ritim banyolarda modern tasarımlara ilham oluyor. 

Kusurlardan ilham alan banyo tasarımı; Orix
Dekton Orix serisi

Yıpranmış bir betonu temsil ediyor 

Oksidasyonun zenginliği ile karmaşıklığına ve olgunlaşan taşın otantik güzelliğine yansıyan organik süreçler sonucunda ortaya çıkan Orix, sade ve modern tasarımları tercih edenlerin dikkatini çekecek. Sahip olduğu modern havayla banyolara farklı bir hava katan yüzey, endüstriyel estetiğin yeni ve yıpranmış arasındaki ikilemi temsil eden renk kombinasyonu sunuyor.

Kusurlardan ilham alan banyo tasarımı; Orix
Dekton Orix serisi

Kaydırmazlık özelliği ile kazaları önlüyor

Industrial serisinin özel parçalarından Orix, 320×144 cm boyutu ve 0.8 cm, 1.2 cm, 2 cm kalınlıklarda üretildiği için banyolarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Hafif dokulu görünümüyle yüzeye kaymazlık özelliği veren ve bu nedenle oluşan kazaları da önleyen Orix, UV ışınlarına, çizilmeye, leke, ısı ve sıvıya karşı direnciyle de dikkat çekerek üstün teknik özelliklerini endüstriyel görünümüyle destekliyor. 

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir