“Yeni yılda yeni bir ben” diyenlere özel 10 kitap

Yeni yılla birlikte kendinize daha çok vakit ayırmak ve kitap okumak istiyorsanız, D&R’ın seçtiği en çok okunan 10 kişisel gelişim kitabıyla başlayabilirsiniz. İşte yeni yılda hayata bakışınızı değiştirecek, yaşam kalitenizi artıracak kitap önerileri…

Yeni yıl, beraberinde birtakım yenilikleri ve değişimi de çağrıştırır. Birçoğumuz için yeni bir yıl, ertelediğimiz ve yapmayı çok istediğimiz şeyler için adeta bir dönüm noktasıdır. Kendine daha çok vakit ayırmak, kişisel gelişime yönelik adımlar atmak ve daha çok kitap okumak gibi… Dijital medya çağında çoğumuz kitap okumayı unuttuk. Kitap okumak, ufku genişletip bilgilendirdiği gibi hayal gücünü de artırıyor.

D&R, yeni yılda yenilenmek isteyenler için en çok okunan kişisel gelişim destekli 10 kitaptan oluşan bir liste hazırladı. Yerli ve yabancı yazarların en beğenilen eserlerinden oluşan kitaplar arasında beden dilini yönetmekten, mutlu olma sanatına kadar geniş bir seçki bulunuyor.

Okuyan ve keşfeden bir toplum için her bütçeye uygun fırsatlarla dolu kampanyalar düzenleyen D&R, yeni yılla birlikte kitap okuma hedefini de yenileyenler için binlerce kitabı kapsayan eşsiz bir kampanyayı da hayata geçirdi. Herkes kitap okusun ve kitapların kapısını araladığı eşsiz dünyaları doyasıya yaşasın diye düzenlenen kampanyada, 16 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında tüm D&R mağazalarında “ikinci kitaba yüzde 60 indirim” fırsatı sunuluyor. Üstelik “çok satanlar”, “yeni çıkanlar”, “çok satan çizgi romanlar” ve “ithal kitaplar” kategorilerindeki kırmızı etiketli tüm kitaplar büyük kampanyaya dahil.

D&R’ın önerdiği, yeni yılda kendini geliştirmek isteyenlere yardımcı olabilecek 10 kitap:

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir