Hibrit koltuk takımları Konfor’da

Hibrit koltuk takımları Konfor'da
Hibrit koltuk takımları Konfor’da

Modern çizgilerle mobilya sektörüne koleksiyonlar sunan Konfor, yeni ürünleri arasına hibrit teknoloji kullanılan oturma gruplarını ekledi. Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı ürünlerinde sektörün son trendi olan hibrit teknolojisini kullandı.

Konfor, tüketicilerin beklentilerine yönelik üretimine ve bu kapsamdaki yeniliklerine hızla devam ediyor. Konfor ailesine yeni katılan Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı’nda kullanılan hibrit teknolojisi de bu yeniliklerden oldu. Paket yay ve konfor katmanı süngerin birlikte kullanımıyla elde edilen hibrit teknoloji, oturma gruplarında kullanıcılarına fonksiyonel rahatlık sağlarken, aynı zamanda uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Vücudun ergonomik yapısını en iyi şekilde destekleyen ve hareket azaltıcı özelliği sayesinde hareketli bir ortamda bile konforlu oturuş sağlayan hibrit özellikli
oturma grupları, göçme ve şekillenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Üst düzey konfor deneyimi

Hibrit özelliğiyle üst düzey konfor ve rahatlık deneyimi sunan oturma takımlarından ilki Miru. Kiremit rengi ve gri tonlarının ağırlıkta olduğu oturma grubu, iki adet üçlü koltuk ve desen alternatifli gri berjerden oluşuyor. Aynı özelliğe sahip bir diğer ürün ise köşe ve berjerden oluşan, keskin hatlarıyla ön plana çıkan Martines. Miru ve Martines, fonksiyonelliklerinin yanı sıra farklı zevklere hitap eden tasarımlarıyla da yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyenlerin tercihi olacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir