Yaza spor yaparak hazırlanın

Yaza spor yaparak hazırlanın
Fotoğraf: Comeup

Yaza merhaba derken; sizi spor yapmaya motive edecek ve stilinizi yansıtacak seçeneklere ne dersiniz? Yenilikçi çizgisini foksiyonel ve konforlu kumaşlarla buluşturan yerli spor giyim markası Comeup, baharın renklerini spor stilinize taşıyor. Canlı renklerden soft tonlara uzanan renk paletinin öne çıktığı yeni sezonda Comeup koleksiyonu her tarza uygun seçeneklere yer veriyor.

Yüzde 95’i dikişsiz giyim teknolojisi ve dayanıklı, yüksek kaliteli ipliklerden üretilen Comeup, yazı istediğiniz formda karşılama fırsatı sunuyor. Ürün kumaşlarını ve teknik özelliklerini aktif olmanın doğal gereksinimlerine göre dizayn eden marka, egzersiz keyfini en yüksek seviyeye ulaştırarak dünya trendlerini yansıtan birbirinden şık tasarımlarını kullanıcıları ile buluşturuyor. Baharın tüm enerjisi ve canlılığını spor stilinize taşıyan Comeup, canlı renkleriyle hem spor yapıp hem de şık olmanıza yardımcı oluyor.

Tüm gün aktif performans sergileyenlerin kurtarıcısı…

Sokak stilini aktif giyimle birleştiren Comeup, modayı takip eden; ancak fonksiyonellikten ödün vermeyen kullanıcılarını sporcu sütyeni, tayt, uzun kollular, şort, body, tişört, spor ceket, crop top, spor tulumu, sporcu atleti ürünleriyle baharda eşsiz bir spor deneyimine davet ediyor. Fonksiyonel parçalardan oluşan aktif giyim koleksiyonunda bulunan taytlar; yüksek esneme ve toparlayıcılık özelliği ile spor salonunda olsun olmasın, tüm gün aktif performans sergileyen kullanıcıların kurtarıcısı oluyor. 

Sokakta veya spor salonunda rahatlıkla kullanın!

Comeup, Silverplus® özelliği ile ter kokusu ve bakteri oluşumuna izin vermeyen renk bloklu, çift renkli ya da fileli sporcu sütyeni modelleri ile vücuda ve cilde yardımcı oluyor. Kaliteli, dikişsiz, rahat kumaşlar ile herkesin sahip olmak isteyeceği çabasız görünümler vaat ediyor. Şıklığı, fonksiyonellikle buluşturan marka, tasarımlarını modern hayatın getirisi olan ve çoklu görevlerden oluşan yaşam tarzını benimseyen kullanıcılarına armağan ediyor. Sporcu sütyenleri, her türlü spor aktivitesi için eşsiz bir şıklık sunarken, vücut hatlarını daha iyi gösteren kesimleri, şık detayları ve yüksek performansa karşı dayanıklılığıyla sokakta veya spor salonunda rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir