Victorinox valiz, İsviçre çakısından ilham aldı

Victorinox valiz, İsviçre çakısından ilham aldı
Fotoğraf: Victorinox

Günü birlik ya da birkaç günlük tatiller için birkaç özelliği bir arada sunan Victorinox Connex Global Hardside kabin boy tekerlekli bavul, İsviçre çakısından ilham almış.

Victorinox valiz, çekme kolu ile kolay bir taşıma sunuyor. 3,1 kg ağırlığındaki valiz, süper sessiz tekerlekler ve sessiz lisof lastikler sayesinde her yüzeyde zahmetsizce seyahat imkanı sunuyor.

Zahmetsiz ve güvenli seyahat imkanı

Victorinox valiz, İsviçre çakısından ilham aldı
Fotoğraf: Victorinox

Uzun yaz tatilleri bitse de her an elinizin altında kabin boy bavulunuzun olması iyidir. Victorinox valizin 4 cm’ye kadar genişletilebilir paketleme bölmesi ile kullanım alanı artıyor. Son teknoloji bileşenler ile değerli eşyalarınız güvende tutuluyor. Süper sessiz tekerlekler ve sessiz lisof lastikler, her yüzeyde zahmetsizce seyahat imkanı sunuyor. SIM kart değiştirme aracı, kimlik etiketi ve kalem içeren bavul, İsviçre Çakısı’ndan ilham alınarak tasarlanmış.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix internet adresinde bulabileceğiniz Victorinox 605659 Connex Global Hardside Kabin Boy Tekerlekli Bavul’un fiyatı 3,849,90 TL.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir