Sharpie ile özel hediyeler tasarlayın

Sharpie ile özel hediyeler tasarlayın
Fotoğraf: CitiPR

Sharpie ile sevdiklerinize özel hediyeler tasarlayın. Tasarım hediye bulmak zahmetli bir iştir. Sevdiğiniz kişinin neye ilgi duyduğunu biliyorsanız Sharpie kalıcı kalem ile tasarım hediye yapmanız hiç zor değil.

Sharpie ile özel hediyeler tasarlayın
Fotoğraf: CitiPR

Çocuğunuzla kalıcı hatıralar yapın

Çocuklarıyla evde keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynler, Sharpie kalemlerle çocuklar farklı tasarımlar yapabilir. Çocuklar içlerinden geldiği gibi, özgürce hayallerini renklendirebilir. Kupa, tabak ya da istediğiniz bir objenin üzerine kalıcı çizimler yaparak tasarımlarınızı sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

1964 yılında piyasaya sürülen Sharpie, her yerde kullanılabilir: alet kutularında, sanat stüdyolarında, ofislerde, fabrikalarda, dersliklerde, futbol sahalarında, doğum günü hediyelerinde ve mutfak çekmecelerinde.

Sharpie ile özel hediyeler tasarlayın
Fotoğraf: CitiPR

Canı sıkılan çocuklar için bir fırsat

Çocukların can sıkıntısı en çok anneleri bunaltır. Canı sıkılan çocuk, bu durumdan kurtulmak için daha çok iç dünyasına yönelir ve hayallere dalar. Önemli olan bu sıkıldığı anlarda çocuğun kendi yaratıcılığını keşfetmesine izin vermek. Çocukların can sıkıntısını gidermek için bir şeyler tasarlamaya yönlendirmek çok faydalıdır. Çocuklar can sıkıntısından kurtulurken, yaratıcılığını da keşfedebilir. Yapacağınız tasarımlarla güzel zaman geçirebilir ve içinizdeki sanatçıyı keşfedebilirsiniz. Bu özel kalemlerle; bardaktan tişörte, ayakkabıdan çantaya, buzdolabından duvarlara, ahşaptan kumaşa her yüzeye kalıcı çizimler yapmak mümkün.

Zararlı kimyasallar içermiyor

Sharpie Markör Kalem
Fotoğraf: CitiPR

Kağıt, karton, taş, plastik, seramik gibi birçok farklı zemine çizim yapılmasına olanak veren bu özel kalemler; hızlı kuruyan mürekkebi sayesinde pratik kullanım olanağı sağlıyor. Solmaya ve suya dayanıklı kalemlerle boyanan eşyalar da rahatlıkla yıkanabiliyor. Sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen kalemler, açılıp kapanır kapakları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. 0.9 mm uç kalınlığına sahip bu kalemlerle rengarenk, capcanlı ve kalıcı resimler yapabilir, hayatınıza anlam katabilirsiniz.

Sharpie Fine Permanent Markör kalemler 20’li ve 26’lı kutularından hediye edebilirsiniz. Sharpie Fine Permanent Markör kalemlerin tanesi 8.5 TL’den satışa sunuluyor.

En ucuz Sharpie Markör Kalem fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz.

ABD’li Newell Brands, Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet gösteriyor. Kırtasiye ve ofis ürünleri markaları arasında rOtring, Parker, Waterman, Papermate, Sharpie, Reynolds, Dymo ve Elmer’s var. Şirket, ürünlerini kırtasiye ve ofis ürünleri alanında faaliyet gösteren 2 binin üzerinde perakende noktasında tüketiciye ulaştırıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir