Sharpie ile hayatı renklendir

Sharpie ile hayatı renklendir
Sharpie kalemiyle ayakkabınızı boyayabilirsiniz.

Sharpie kalemleri, farklı yüzeylere uygulanma kolaylığıyla özgün tasarımlar için ideal. Rahatlıkla yıkanabilen ve uzun yıllar canlılığını koruyan kalemler, sanatçı ruhlu sevdikleriniz için yılbaşının en güzel hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Sharpie ile hayatı renklendir
Sharpie kalemleri ile herşeyi tasarlayabilirsiniz

2022’ye yeni umutlarla ve renkli düşlerle giriyoruz.  Sharpie’nin geniş renk alternatifli markörü ise yeni yılda hayalleri kartondan fotoğraf kağıdına, ahşaptan, metal folyoya, taştan plastiğe, hatta deriye kadar birçok yüzeye yansıtmaya imkân sunuyor.  

Her yaşa uygun

Sharpie ile hayatı renklendir
Sharpie kalemleri ile her yüzeyde kullanılabilir

Yeni yılda da 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olacak Sharpie Yılbaşı Paketi kalemleriyle isteyenler rengarenk, capcanlı ve kalıcı tasarımlar yapabilir isteyenler ise notlarını renklendirerek ders çalışmayı keyifli hale getirebilir. Farklı yüzeylere uygulanma kolaylığıyla içindeki sanatçıyı dışarıya çıkarmak isteyenler için ideal olan kalemler, sağlığa zararlı kimyasallar içermemesiyle çocuklar için de uygun. 

Canlılığını koruyor

Sharpie Yılbaşı Paketi, suya ve solmaya karşı dayanıklı. Böylelikle Sharpie kalemleriyle boyanan eşyalar, rahatlıkla yıkanabiliyor; uzun yıllar renkler canlılığını koruyor. Ayrıca çabuk kuruyan mürekkebi sayesinde olası kazalar önlenirken kolay saklamak için klipsli kapağı da bulunuyor.  Güzel bir yılbaşı hediyesi alternatifi olan kalemlerin uç kalınlığı ise 0.9 mm.Yılbaşına özel sınırlı sayıda üretilen Sharpie Yılbaşı Paketi, 200 TL’den satışa sunuluyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir