Satisfry ile hiç yağ kullanmıyorsunuz!

Satisfry ile hiç yağ kullanmıyorsunuz!
Russell Hobbs SatisFry ailesi

İngiliz tarzını mutfaklara taşıyan Russell Hobbs küçük ev aletleri, yeni yılla birlikte SatisFry ailesi ürünleriyle Türkiye pazarına girdi. Kolay kullanımı, hızlı ve alternatifli pişirme özellikleriyle dikkat çeken SatisFry, hiç yağ kullanmadan da lezzetli yemekler yapabiliyor. Üstelik gelişmiş AirFry teknolojisi sayesinde geleneksel pişiricilere göre yüzde 76 daha hızlı ve yüzde 44 enerji tasarruflu.

Özgün tasarım odaklı İngiliz menşeli Russell Hobbs, yeni serisi Satisfry ile mutfaklarda hayatı kolaylaştırmak konusunda iddialı. Satisfry‘ın guilt-free yemek yapımı (daha az yağ ile bol lezzetli yemekler), kolay temizlik, kolay kullanım, leziz yemekler için aroma koruma, hızlı pişirme ve çok fonksiyon özellikleri bulunuyor.

Sıfır yağlı, bol lezzetli yemekler

Seride 3 farklı model bulunuyor. 5,5 lt ile en büyük hacme sahip olan “SatisFry Air & Grill Multi Cooker”, air-fryer, ızgara, yavaş pişirici, kavurma, kaynatma, pişirme, kızartma, sıcak tutma özelliklerine sahip hayatınızı son derece kolaylaştıracak bir ürün. AirFry işlemi sırasında doğal sıvıların korunmasına yardımcı olduğundan yiyeceklerin kendi suyunda ve daha lezzetli pişmesini sağlar. Bu nedenle kullandığınız yağ miktarını lezzetten ödün vermeden azaltabilir, tercihinize göre hiç yağ kullanmayabilirsiniz.

Gelişmiş AirFry teknolojisi

Satisfry ile hiç yağ kullanmıyorsunuz!
Russell Hobbs SatisFry ailesi

Russell Hobbs’un geliştirdiği üstün AirFry teknolojisi sayesinde, diğerlerinde olduğu gibi pişirme için yalnızca üstten gelen ısı kullanılmaz aksine eşit pişirme ve çok yönlü kızartma için üstten ve alttan 260°C’ye kadar hava sıcaklıkları sirküle edilir. Böylece geleneksel fırında pişirilen yiyeceklerden yüzde 67’ya kadar daha hızlı havayla kızartır ve yüzde 44 enerji tasarrufu sağlar. Ayarlanabilir termostat özelliği de bulunan ürün, dayanıklı yapışmaz kaplamaya sahip çıkarılabilir pişirme ızgarası bulaşık makineleriyle de uyumlu.

Satisfry serisindeki diğer iki modelse SatisFry Air Large ve Air Small. Russell Hobbs AirFry teknolojisine sahip bu iki modelin farkı, 5 lt ve 1,8 lt olarak değişen kapasiteleri.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir