Mutfakları yenilemenin tam zamanı!

Mutfakları yenilemenin tam zamanı!
Tchibo Paskalya Tavşanı Hediye Çantası


Tchibo, “Renkli Bahar Mutfakları” temasıyla bahar coşkusunu yaşam alanlarına taşımaya devam ediyor.

Rengarenk zarif sofralar

Mutfakları yenilemenin tam zamanı!
Tchibo Jakar Masa Örtüsü

Baharın gelmesiyle birlikte bol sohbetli, kalabalık sofralar kurmanın vakti geldi bile. Mutlu sofraların sırrı ise sadece damağa değil gözlere de hitap etmesinden geçiyor. Tchibo’nun birbirinden şık mutfak aksesuarları ve rengarenk örtüleriyle keyifli bahar sofralarının son dokunuşlarını tamamlamak mümkün.

Geri dönüştürülmüş polyester materyalden üretilen Amerikan Servisi, parlak iplik
işlemeleriyle mutfaklara bambaşka bir hava katıyor. Nemli bezle silinebilen, kullanışlı ve dayanıklı ürün 4 kişilik setten oluşuyor. Sofraların güzelliğine güzellik katacak diğer bir ürün, GOTS sertifikalı ekolojik pamuktan üretilen Şerit Örtü. Kareli deseniyle her türlü yemek takımıyla uyum sağlayabiliyor. Sofraların şıklığını tamamlayacak bir başka örtü seçeneği ise ipeksi parlaklıkta dokunmuş desenli yapısı ile zarif bir şıklık sunan Jakar Masa Örtüsü. Sık yıkamaya karşı dayanıklı olan ürünün bakımı ve temizliği de gayet kolay. Geri dönüşümlü polyesterden üretilen örtü, aynı zamanda çevreci.

İster tatlı sunun ister hediye edin!

Bu haftaki temanın en sevimli ürünlerinden biri Paskalya Tavşanı Hediye Çantası hediyeler veya tatlı sunumları için sevimli ve pratik bir kullanım sunuyor. Altın folyolu detayı ve kesim
gerektirmeyen tasarımıyla öne çıkan ürün setinde 8 torba, 8 etiket, 2 çıkartma yaprağı, 8 ponpon, ip ve kullanma kılavuzu bulunuyor.

Mutfakları yenilemenin tam zamanı!
Tchibo Muffin Tepsisi

Muffin Tepsisi, katlanabilir yapısıyla yerden tasarruf sağlarken, 12 adet muffin veya brioche ekmeği yapmak için ideal. Sızdırmaz özelliğiyle silikon materyalden üretilen ürün, içerisindeki metal halka ile tatlıların formunu korumasını sağlar. Tepsi veya ızgara ile kullanılabilen ürün setinde tarif önerileri ve kullanma kılavuzu da yer alıyor. Kaliteli porselenden üretilen, 4 farklı paskalya motifiyle tasarlanmış Tatlı Tabağı Seti, parlak altın işlemeleriyle bahar havasını mutfaklara taşıyor. Yine 4 farklı tasarımdan oluşan melamin Kesme Tahtası ise dayanıklı ve hijyenik yapısıyla pratik mutfakların olmazsa olmazlarından biri.

Mutfakları yenilemenin tam zamanı!
Tchibo Tatlı Tabağı

Tchibo’nun “Renkli Bahar Mutfakları” temalı ürünleri ve daha fazlası, Tchibo mağazalarının yanı sıra www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Bazı ürünlerin fiyatları:

Mutfakları yenilemenin tam zamanı!
Tchibo Kupa

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir