Evlerin yüzeyine sade ve yalın dokunuşlar

Evlerin yüzeyine sade ve yalın dokunuşlar
Silestone Kitchen

Evlerde yenilikler yaparak yaşam alanlarımızı daha eğlenceli ve konforlu hale getiriyoruz. Evlerin tezgah, zemin, duvar ve dış cephe zeminlerinde tercih edilen sade ve yalın tasarımlar modern bir görünüm sağlarken, yaşam alanlarının dinginliğine de ortak oluyor.

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton ve endüstride devrim yaratan markası Silestone, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle evlerin tezgah, zemin, duvar ve dış cephe ihtiyaçlarını karşılıyor. Zarif bir mermerden ilhamla tasarlanan Rem ve endüstriyel tasarımdan ilham alarak hayat bulan Silestone Loft koleksiyonunda yer alan Seaport, sade ve yalın tasarımları yüzeylerde kullanmak isteyenlerin tüm beklentilerine çözüm oluyor. 

Evlerin yüzeyine sade ve yalın dokunuşlar
Dekton Rem

Zarif dokunuşlar

Calacatta Lincoln mermerinin büyüsüyle şekil bulan Rem, kahverengi ve gri damarlarıyla dikkat çekiyor. Zarif altın dokunuşlarıyla ilham kaynağının geleneksel çizgilerini de taşıyan renk, olağanüstü damar yapısı ve incelikli dokularıyla girdiği alanlarda sadeliğe şekil veriyor. Dekton Natural koleksiyonunda yer alan Rem, yalın görüntüsünün altında doğallık duygusunu da vurguluyor.

Zeminle mükemmel uyum

Beyaz gölgelerle vurgulanan Seaport, ilhamını koyu, yıpranmış betonlardan alıyor. Açık renkli tuğlalar, aşınmış beton ve rıhtımlarda bulunan karakteristik ahşap, Seaport’a ilham veren bir renk paleti oluşturuyor. Tonlarının etkisiyle, koyu, yaşanmışlık içeren bir betonu andıran renk, çarpıcı beyaz gölgeleri zeminle mükemmel uyum sağlıyor. Seaport, mekanlarda sade ama bir o kadar da nefes kesici bir duyguya dönüşüyor. 

Evlerin yüzeyine sade ve yalın dokunuşlar
Dekton Rem

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir