Celestron teleskop ile doğayı ve uzayın derinliklerini keşfedin

Celestron teleskop ile doğayı ve uzayın derinliklerini keşfedin
Celestron PowerSeeker 50 AZ teleskop

Teleskop, mikroskop ve dürbünleriyle tanınan Celestron markasına ait PowerSeeker 50 AZ teleskop, hem doğanın hem de uzayın derinliklerine adım atmak isteyen herkese yeni bir dünya vadediyor.

Nerden başlayacağını bilmeyenler için giriş seviyesinde bulunan PowerSeeker 50 AZ, hızlı kurulumu sayesinde pratiklik kazandırıyor. Uzak mesafe odağıyla doğanın çarpıcı dünyasına çok yakından şahit olabilirsiniz.

Gökbilimin çıplak gözle görünmeyen cisimlerine tanıklık edeceğiniz PowerSeeker 50 AZ teleskop, gökyüzüne merak salanların öncelikli tercihi olmaya aday. Giriş seviyesindeki teleskop, bu sınıftaki teleskoplarda görülmeyen özellikleri bulunuyor. Pürüzsüz izleme için yavaş hareket kontrolleri, katlanabilir aksesuar tepsisi ile pratiklik kazanıyor. 

Gece ve gündüz gözlemlerinde net görüntü

Teleskop, gelişmiş resim parlaklığı ve netlik için yüksek iletim kaplamalar ile tamamen kaplanmış cam optik bileşenler sunarken 3x Barlow lens, her bir göz merceğinin büyütme gücünü üçe katlıyor. 10 bin nesne veri tabanı, yazdırılabilir gökyüzü haritaları ve 75 gelişmiş görüntü ile bonus astronomi yazılıma sahip teleskop, astronomik gözlemde fark oluşturuyor. Gündüz veya gece gözlemleri için doğru görüntü sağlayan teleskop, gökyüzü gözlemciliğinin yanı sıra tabiatın güzelliklerini de yakından izlemenize olanak sağlıyor. Hobix internet adresinde bulabileceğiniz Celestron 21039 PowerSeeker 50AZ Teleskop’un satış fiyatı ise 1.299 TL’dir.

Celestron teleskoplara, dürbünlere ve mikroskoplara internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir