Blum, kadın tasarımcıları destekliyor

Blum, kadın tasarımcıları destekliyor
Fotoğraf: Blum Coffee House

Nitelikli kahvesi ve sağlıklı atıştırmalıklarıyla çıtayı yükselten Blum Coffee House, kadın tasarımcıların hediyelik ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hediyelik el emeği çanta, şapka, sleeve (kahve tutacağı) , bez bebek, mum alternatifleriyle sevdiklerinize özgün bir armağan seçerken aynı zamanda yerli kadın tasarımcılara destek olmak mümkün.

Yaratıcı tasarımı, gurme lezzetleri ve farklı felsefesi ile girişimcilik hayali kuran kadınlara ilham olan Blum Coffee House, yerli kadın tasarımcılardan tedarik ettiği hediyelikleriyle kadının gücünü öne çıkarıyor. Kendi yolculuk hikayesini yazan kadınların el yapımı tasarımlarını kullanıcıları ile bir araya getiriyor. 

Kadın üretimini öne çıkarıyor…

Kadın üreticiler tarafından özel bir el işçiliği ile elde örülerek tasarlanan El Örgüsü Bez Bebekler farklı renk alternatifleriyle dikkat çekiyor. Kız veya erkek model bez bebekler;  ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize anlamlı bir hediye olurken, desteğinizle güçlü kadınlara yol arkadaşı olma fırsatı veriyor. Hediyeliklerinde Kadın üretimini öne çıkaran Blum Coffee House, petrol bazlı olmayan doğal içerikli mum hediyelikleriyle ise sürdürülebilir tasarım anlayışını benimseyen kadınların geleceğini kutluyor.

Blum Coffee House’un hediyelikleri internet mağazasında ve fiziki mağazasında müşterilerle buluşuyor.

Blum Coffee House Hakkında:

Nitelikli kahveler ile doğal, katkısız ve organik lezzetleri bir arada sunan, yaratıcı tasarımı, gurme lezzetleri ve farklı felsefesi ile kendine özgü bir mekan olan Blum Coffee House, Akaretler, İstanbul’da 2016 yılı Aralık ayında açıldı. ‘Blum your day/ Gününüzü çiçeklendirin’ sloganı ile Blum Coffee House, nitelikli kahve çekirdeklerinden yapılan kahveyi en yüksek standartlarda üçüncü nesil yöntemlerle kahveseverlerin beğenisine sunuyor. Espresso bazlı içeceklerden, yeni nesil demleme yöntemlerine ve Blum imzalı spesiyallere kadar geniş bir kahve menüsünün yanı sıra nitelikli çaylar, smoothie/milkshake gibi ürünleri içeren bir içecek menüsü bulunuyor. Gerek demleme gerekse espresso içecekler için organik kahve çekirdekleri alternatifleri de mevcut.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir