Mama Luma’nın sonbahar koleksiyonu; Napa Rose

Mama Luma'nın sonbahar koleksiyonu; Napa Rose
Mama Luma’nın sonbahar koleksiyonu; Napa Rose

Mama Luma’dan sonbahar esintili yeni koleksiyon; Napa Vadisi’ndeki güllerden ilham aldı. Kız çocukları için tasarladığı sıra dışı kıyafetlerle kısa sürede favori çocuk giyim markalarından biri haline gelen Mama Luma, yeni sonbahar-kış koleksiyonunu satışa sundu. Napa Vadisi’nin güllerinden esinlenen koleksiyon, bir kez daha güçlü desen ve renk kullanımıyla fark yaratıyor.

Sofistike tarzı ve masalsı tasarımlarıyla çocuk modasında kendi kulvarını yaratan Mama Luma, sonbahar-kış sezonuna iddialı bir koleksiyonla giriş yapıyor. Napa Rose’da çocuk kıyafetlerinde alışık olmadığımız koyu tonları canlı yeşil, kırmızı ve pembe renk detaylarıyla birleştiren marka, bu sezon da yenilikçi çizgisini korumayı başarıyor.

Mama Luma'nın sonbahar koleksiyonu; Napa Rose
Mama Luma’nın sonbahar koleksiyonu; Napa Rose

Hem özel gün elbiselerinin hem de günlük spor kombinlerin yer aldığı Napa Rose’a romantik ve gösterişli gül desenleri yer alıyor. Koleksiyon; kürk yakalı ceket, balon kollu organza bluz, simli ve fırfırlı elbise gibi sıra dışı tasarımlarla zenginleşiyor. Mama Luma, Napa Rose koleksiyonunda yer verdiği şapka, saç bandı, çorap ve ayakkabı gibi aksesuarlarla, tüm kıyafetlerle mükemmel bir uyum yakaladığı gibi ebeveynler için de kıyafet alışverişini oldukça kolaylaştırıyor. Mama Luma’nın koleksiyonlarıan internet mağazasının yanı sıra Galataport’taki mağazası ve Beymen mağazalarından ulaşılabiliyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir