Gedik Yatırım yatırımcılara ücretsiz eğitim veriyor

Gedik Yatırım yatırımcılara ücretsiz eğitim veriyor
Gedik Yatırım yatırımcılara ücretsiz eğitim veriyor

Sermaye piyasalarının öncü kuruluşlarından Gedik Yatırım, yatırımcılara yönelik ücretsiz eğitim seminerlerine başladı. İlkini Karadeniz Ereğlisi’nde gerçekleştiren şirket, yıl boyunca devam edecek yatırımcı seminerleri ile finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sağlayacak. 

Gedik Yatırım, Türkiye genelindeki yatırımcı seminerlerine başladı. Seminerlerin ilki, 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde gerçekleştirildi. Mayıs ayında başlayan seminerler, haziran sonuna kadar devam edecek. Seminerlerin ikinci durağı 25 Mayıs tarihinde Karabük’te düzenlenecek. Haziran ayında da 5 farklı lokasyonda devam edecek olan seminerlerin takvimi şöyle: 8 Haziran’da Balıkesir, 9 Haziran’da Bandırma, 16 Haziran’da Konya, 22 Haziran’da Edirne-Çorlu-Çanakkale bölgesi ve 25 Haziran’da da Samsun-Ordu bölgesi yer alıyor. 

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlamayı hedefliyoruz”

Gedik Yatırım yatırımcılara ücretsiz eğitim veriyor
Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar

Yatırımcı seminerlerinin ücretsiz ve herkese açık olarak düzenlendiğini ifade eden Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artması, doğru yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının doğru anlaşılması amacıyla düzenliyoruz. Biliyoruz ki finansal okuryazarlık sadece bugünün şartlarını iyileştirmeyi değil, emeklilik ve gelecek için de doğru planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır. Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı faydanın yanında, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile de önemli bir yere sahiptir. Mayıs ayında başlayan seminerlerimizin ilk bacağı haziran sonuna kadar devam edecek. Yıl boyunca birçok ilimizde Gedik Yatırım Yatırımcı seminerlerini devam ettireceğiz. İlkini gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Ereğlisi’nde katılımın ve ilginin oldukça yüksek olduğunu memnuniyetle gördük. Doğru yatırım ve finansal bilincin gelişmesine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir