Ev dekorasyonunda doğallık ön planda

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Fotoğraf: Günsan

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda. 2021 yılı ev dekorasyonu trendleri için heyecan verici bir yıl oldu. Yaşam alanlarında geçirilen sürenin artmasının ardından; doğal tercihler evleri tamamladı. 2022 ev dekorasyonu trendlerinde de doğanın iyileştirici gücü öne çıkıyor.  Evlerimizde, ofislerimizde ve tüm yaşam alanlarında değişimler yaratarak mekanların ruhunu yenilemenin şimdi tam zamanı.

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Fotoğraf: Günsan
Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Günsan Radius Stone Seagreen

Başta anahtar ve priz tasarımları olmak üzere tüm yaşam alanlarına dokunan Günsan, yeni sezonun dekorasyon trendlerine Radius Design serisinin çiçek desenleri, Visage Amazon ile doğanın izleri, Radius Elements ile doğal taşların gücüyle eşlik ediyor. Evinde yeni stiller deneyimlemek isteyenlere özgün bir tasarım vaadi sunuyor, kişisel zevkleri tasarımla buluşturuyor.

Doğanın izleri ile denge ve uyumu evlere taşıyın

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Günsan Visage Amazon Akçaağaç

Yakın geçmişte ivme kazanan biyofilik tasarımlar; iç mekanlarda doğanın izlerini güçlendirerek her zamankinden daha çok arzulanan denge ve uyumu evlere taşıyor. Organik malzeme, ahşap, taş ve seramik gibi doğal dokular, bitkilerle kombinlenerek rahatlatıcı alanlar yaratılıyor.  Renk kartelasının doğal tonları ile evlerde görsel bütünlük yakalanıyor. Doğal ahşabın iç ısıtan tonlarının bulunduğu Visage Amazon serisi de ev stilini tamamlıyor. 

Sezonun taş trendi: maksimum kullanışlılık ve huzur

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Günsan Radius Elements Silver Gold

Aydınlık ve ferah yaşam alanları yaratmak için sadece beyaz rengin doğru olduğu inancının yıkıldığı yeni sezonda, özellikle doğa ile uyumlu bir görünüm yakalayan renkler sıklıkla tercih ediliyor. Doğal yaşam trendini benimseyenler çok fazla zaman, efor ve beceri gerektiren büyük değişimler yerine, yorulmadan aynı zamanda büyük etki yaratacak küçük eklemelere yöneliyor. Doğal taş ile doğanın izlerini Radius Elements çerçevelerine yansıtan Günsan şıklığı ve doğallığı bir araya getiriyor. 

İç mekanlara çiçek desenleriyle gelen şıklık

Ev dekorasyonunda doğallık ön planda
Günsan Radius Country

Geçmişin izleriyle retro bir atmosferin cesur tavrını göreceğimiz 2022 yılında çiçek desenleri büyük formlarla oyuna dahil oluyor. İlk olarak duvar kağıtlarında farklılık yaratan çiçekler, koltuklara da iddialı bir şıklık katıyor. Geçmişten gelen karakter ve çekicilikleriyle koyu tonlar ile hardal rengi üzerine işlenen bu desenler yeni versiyonlarıyla modern görünüm sunuyor.  Günsan, tasarım odaklı geliştirilen Radius Design serisi ile de kullanıcının istediği çiçek desenini dekorasyonuna yansıtmasına imkan tanıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir