Annenize Korkmaz’dan hediye alternatifi; Performix Blender

Annenize Korkmaz’dan hediye alternatifi; Performix Blender
Korkmaz Performix Blender

Yarım asırlık geçmişi ve alanındaki uzmanlığı ile öne çıkan Korkmaz, Anneler Günü için farklı fiyat alternatiflerindeki yüzlerce hediye seçeneği sunuyor. Özellikleri sayesinde mutfakta işleri kolaylaştıran, şık tasarımı ile fark yaratan Korkmaz Performix Blender ile annelerin mutfakta en büyük yardımcısı oluyor.

Korkmaz, en değerli varlığımız annelerimiz için Anneler Günü’nde birçok hediye alternatifi sunuyor. Yenilikçi ve özgün tasarımlarını, yarım asırlık uzmanlığıyla birleştirerek keyifli mutfak deneyimi yaşatmayı garantileyen Korkmaz, en iyisini hak eden annelerimizi farklı kategori ve fiyat aralıklarında sayısız hediye seçeneği ile şımartıyor. Kendi kategorisinde farkını ortaya koyan Korkmaz’ın Performix Blenderı, mutfaktaki işleri kolaylaştırırken, el oyalayan işlerin hızlıca üstesinden geliyor. Böylece anneler enerjisini işlere değil, hazırlıkların tadını çıkarmaya verebiliyor.

Mutfaklarının başköşesine yerleşiyor

Korkmaz Performix Rosagold Blender ve Korkmaz Performix Siyah Blender Set olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunan tasarım,  4 kanatlı doğrayıcı bıçakları ile üstün doğrama performansı sağlıyor. 850 Watt gücü, tetiklemeli hız ayarı, yıkanabilme kolaylığı ve öğütme fonksiyonları bulunan ısıya dayanıklı, paslanmaz çelik öğütücü çubuk benzersiz sunumlar hazırlamaya yardımcı oluyor. Mandal sistemi ile kilitleme özelliği ise herhangi bir kazanın önüne geçiyor. Performix, yemek hazırlarken parçalama ve öğütme işlerini keyifli hale getirerek mutfaklarının başköşesine yerleşiyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir