Çetmen’den yeni koltuk takımı Biruva

Çetmen’den yeni koltuk takımı Biruva
Çetmen Biruva Koltuk Takımı

Yenilikçi ürünleri ve kolay ödeme yöntemleriyle yaşam alanlarına farklılık katan Çetmen Mobilya, yeni ürünü Biruva Koltuk Takımı’nı kullanıcılarının beğenisine sundu. Ahşap yüksek ayaklı tasarımında farklı renkte kumaşların bir arada kullanılabildiği Biruva Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda değişiklik isteyenlere alternatif olacak. Üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşan takım şıklığıyla göz doldururken, rahatlığıyla da öne çıkıyor.

Dekorasyona rahatlık ve şıklık katan detaylar

Çetmen’in yenilikçi yaklaşımıyla tasarlanan Biruva koltuklarının dış kısmında ve gövdesinde isteğe göre farklı renkteki kumaşlar kullanılabiliyor. Yumuşak oturum sağlayan soft sünger ile Biruva koltuklar yüksek konfor sunuyor. Biruva Koltuk Takımının üçlü ve ikili koltukları relax mekanizma ile geniş oturumun yanı sıra yatak olabilme özelliğine de sahip…

Takımın ahşap ve yüksek ayakları estetik görünümle birlikte temizlikte kolaylık da sağlıyor. Farklı renklerde kombin edilebilen ve fitilli detaylara sahip kırlentler ise Biruva’nın şıklığını tamamlıyor. Ev dekorasyonunda farklı dokunuşlar arayanlar için yenilikçi bir alternatif olarak öne çıkan Biruva Koltuk Takımına Çetmen mağazaları ve cetmen.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir