Şartlar ve Koşullar

Evimveailem.com web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızla birlikte evimveailem.com’un bu web sitesi ile ilgili olarak sizinle olan ilişkisini düzenleyen aşağıdaki kullanım şartlarına ve koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu hüküm ve koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayın.

“Evimveailem.com” veya “biz” terimi ev ofisimiz olan web sitesinin sahibini ifade eder. “Siz” terimi, web sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini ifade eder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

Bu web sitesinin sayfalarının içeriği yalnızca genel bilgileriniz ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Bu web sitesi tarama tercihlerini izlemek için çerezleri kullanır. Tanımlama bilgilerinin kullanılmasına izin verirseniz, aşağıdaki kişisel bilgiler üçüncü şahıslar tarafından kullanılmak üzere tarafımızca saklanabilir.

Ne biz ne de herhangi bir üçüncü taraf, bu web sitesinde belirli bir amaç için bulunan veya sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti veya garanti vermemektedir. Bu tür bilgilerin ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerebileceğini kabul ediyorsunuz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için yasaların izin verdiği en geniş kapsamda sorumluluğu açıkça hariç tutuyoruz.

Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanmanızın riski tamamen size aittir ve bunun için sorumlu olmayacağız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürünlerin, hizmetlerin veya bilgilerin özel gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesi bize ait olan veya lisansı bize ait olan materyaller içermektedir. Bu materyal, bunlarla sınırlı olmamak üzere, tasarım, düzen, görünüm, fotoğraf ve grafikleri içerir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olanlar dışında çoğaltılması yasaktır.

Bu web sitesinde üretilen tüm markaların mülkiyeti evimveailem.com adresinin sahibine aittir.

Bu web sitesinin izinsiz kullanımı, tazminat talebine neden olabilir ve / veya cezai bir suç teşkil edebilir.

Zaman zaman, bu web sitesi başka web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Web sitelerini desteklediğimizi belirtmezler. Bağlantı verilen web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.

Bu web sitesini kullanımınız ve web sitesinin bu şekilde kullanımından kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir ve İstanbul Mahkemeleri sorumludur.